Verhuur kantoorruimte Didam

Kantoorruimten vanaf 18 m²

Ruime parkeergelegenheid

Tegenover het station

Op zoek naar een verhuur kantoorruimte Didam?

Bent u op zoek naar een toplocatie voor een verhuur kantoorruimte in de buurt van Didam? OC De Pelikaan in Zevenaar is een uitstekende keuze. Naast fijne werkruimtes bieden wij diverse faciliteiten. Zo zijn er volop parkeergelegenheden en is de huurprijs all-in.

Verhuur kantoorruimte Didam
Verhuur kantoorruimte Didam

Bezoek OC De Pelikaan voor verhuur kantoorruimte Didam

U bent op zoek naar een plek om te werken. OC De Pelikaan regelt de verhuur van kantoorruimte in de buurt van Didam. Onze locatie is uitstekend bereikbaar, zowel met het openbaar vervoer als met de auto. Daarnaast beschikken wij over voldoende parkeergelegenheid voor u en uw gasten. Wij hebben diverse ruimtes tot onze beschikking, variërend van 18 m² tot 60 m². Ook is het mogelijk om het kantoor te delen met een andere ondernemer. Deze optie is voor starters vaak interessant.

Kantoorruimten van 18 m² tot 60 m²

Kwaliteit en gezelligheid

Gratis extra’s: beamer, vergaderruimte, kopieerapparaat

Duidelijke afspraken en korte huurovereenkomsten

24/7 de beschikking over uw kantoorruimte

Parkeren op eigen terrein, ook voor bezoekers

Onze huurders

Alles voor u geregeld bij OC De Pelikaan

Naast de goede ligging en de diversiteit aan ruimtes, is er nog een aantal andere voordelen. Bij de verhuur van een kantoorruimte in OC De Pelikaan nabij Didam geniet u van de volgende faciliteiten:

  • Snelle wifi in uw ruimte
  • Airco
  • Wekelijkse schoonmaak van uw kantoor (tegen kleine betaling)
  • Beamer
  • Kopieermachine

Daarnaast is het mogelijk om gebruik te maken van catering bij vergaderingen of borrels.

 

Hoe ervaren huurders OC De Pelikaan?

4,936+ Google-reviews
Google F ster

Frank Volman

Ik huur inmiddels reeds 6 jaar in de Pelikaan, begonnen met een kleine ruimte en inmiddels een iets grotere ruimte binnen het gebouw. Prettig gebouw, fijne spreekkamer en kantine. Goede prijs kwaliteitsverhouding de huurbaas reageert adequaat en denkt goed mee met mij als huurder, Aanrader!

Google N ster

N BE

Fijne plek om te werken, mooi gebouw wordt goed onderhouden en is op loopafstand van het station.

Google E

Eco Man

Sinds 4 jaar werkzaam in de Pelikaan, mooie kantoor- en vergaderruimte erg prettig en gezellig om in te werken. De Pelikaan is een prachtig pand gelegen naast het station, zeer representatief en inspirerende werkomgeving biedt de mogelijkheid om andere ondernemers te ontmoeten. De gehele dag receptie aanwezig en voldoende parkeergelegenheden. Eigenaar 24/7 bereikbaar en zorgt om de 14dagen open koffie “netwerken” Gewoon super een dikke PLUS!

powered by google on white

Komt u langs om alle mogelijkheden te bespreken?

Wilt u een kantoorruimte huren in de buurt van Didam? Wij bespreken graag alle mogelijkheden met u voordat u een keuze maakt. Tijdens deze kennismaking bekijken we alle opties en krijgt u een rondleiding door ons prachtige pand.

Bel ons op 06 – 52 85 59 68 om een afspraak te maken.

Verhuur kantoorruimte Didam

Kantoorruimten vanaf 18 m²

Tegenover het station

Ruime parkeergelegenheid

Heeft u interesse en wilt u De Pelikaan eens komen bekijken? Plan dan snel een bezichtiging

Naam(Vereist)
MM slash DD slash JJJJ
Voorkeurstijd
: